Уникальная женщина. Ненси и Эдвин Коул

Доступ к этой странице ограничен

Едвін і Ненсі Коул, накопичивши достатньо знань та досвіду, написання цю роботу. Це їх перший спільний проект. У книзі  віднайдете справжній ідеал жінки – таку, якою її створив Господь. Завдяки відвертості та щирості стилю Еда Коула, він став одним з найвідоміших проповідників для чоловіків в Америці, і цю книгу так само полюбила широка аудиторія.
Подружжя ставить собі за мету допомогти Вам досягти більшої мети, поліпшити життя і
мати кращі стосунки завдяки Божій істині та певним принципам.

“Однак не чекай вичерпних коментарів з приводу жіночності. І це не добірка порад, це не одна з
тисяч книг типу «допоможи собі сам» і це не формула успіху.
Просто ця книга містить деякі істини, які ми зрозуміли з нашого спільного життя протягом багатьох років шлюбу і служіння.
Отже, розслабся і читай.
Потім використовуй і радій.
Істина подібна милу – вона не приносить користі, якщо ти її не використовуєш”
Едвін і Ненсі Коул

Автор:

ЕДВІН ЛУЇС КОУЛ (1922-2002, Edwin Louis Cole) – відомий і улюблений багатьма учитель та проповідник, пастор, євангеліст, бізнесмен та лідер деномінації, місіонер, засновник  і президент Християнської чоловічої асоціації, 1977 (Christian Men’s Network), «батько чоловічого руху». Доктор Коул виступав на християнських чоловічих конференціях, а також сам організовував семінари, які змінювали життя тисячі чоловіків.

Після 50 років, проведених в служінні, Едвін Луїс Коул зі своєю дружиною Ненсі продовжив служити Господу з радістю і ентузіазмом, «спеціалізуючись на чоловіках». Едвін народився в м Далласі, штат Техас. З п’ятнадцятирічного віку жив в Каліфорнії, але потім знову повернувся в Техас, щоб його служіння мало більш зручне розташування – в центрі країни. Він і його дружина Ненсі виховали трьох дітей: Пол Луїс Коул – телевізійний продюсер і служитель; Луїза Коул Бівінс – адвокат; Джоанн Коул Вебстер – віце-президент Християнської чоловічий асоціації.

Помер у 2002 від раку.

Едвін – автор книг, які перекладені більш ніж на 40 мов, загальним тиражем біля 2 млн. примірників. Ось лише деякі найвідоміші з них:

  • «Мужчины. Достигая максимума»
  • «Общение, секс и деньги»,
  • «Уникальная женщина» (спільна робота з дружиною Ненсі),
  • «Принцип потенциала»,
  • «Святость секса»,
  • «Настоящий мужчина»,
  • «Сильные мужчины в трудные времена»,
  • «Как выстоять в моменты кризиса и перемен»,
  •  «Мужская сила», (одна з останніх робіт, в якій автор закликає до духовного пробудження чоловіків афро-американського походження)